Kedimi Alaturka Tuvalete Alıştırabilir Miyim?

6 aylık kedimi alıştırabilir miyim nasıl yapmam gerekiyor teşekkür ederim

6 CEVAP

Ayseenur10

Alışabilir daha küçük olması şansı arttırır bunun için internette aparatlar sarılıyor ama bence alıştırmasanız daha iyi. Kedilerin çiş miktarını kakasını takip etmek sağlığı açısından bilgi edinmeniz demektir

zinci

Evet alışabilir fakat bence. Ama bence doğasıyla oynamayın

cemremio

Diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim, hem genel sağlık durumunu takip edebilmek açısından kum kullanması önemli , hemde kedi doğası gereği tuvalet ihtiyacını karşıladıktan sonra kapatmak isteyecektir, bunu gerçekleştiremediğinde strese girecektir büyük olasılıkla

sforselin

Tuvaleti insanlar kullanmaya devam edecekse sizin için de çok sağlıklı olacağını sanmıyorum. İç kısmına basacak çünkü :/

Siyahiinci

Alaturka tuvalete alıştırmak istemenizin sebebi koku ve temizlikle yani hijyenle alakalıysa bence bu yola başvurmayın, kum kedi için en iyisi. Kedinin patilerini tuvalet içine sokmamasını nasıl engellemeyi düşünüyorsunuz? O patileri temizlemeden oraya buraya sürecek

Siyahiinci

Alaturka tuvalete alıştırmak istemenizin sebebi koku ve temizlikle yani hijyenle alakalıysa bence bu yola başvurmayın, kum kedi için en iyisi. Kedinin patilerini tuvalet içine sokmamasını nasıl engellemeyi düşünüyorsunuz? O patileri temizlemeden oraya buraya sürecek