Mama Secimi

fatmanurss

Merhaba arkadaşlar pazartesi günü kedimi kisirlastiracagim ve ona içeriği iyi olan kısırlaştırılmış bir mama almak istiyorum şuan hills yavru kedi maması kullanıyorum yeni mama ne olmalı sizce

5 CEVAP

Rumeysa06

royal canin arkadaşım onu kullanıyor çok memnun:)

elifozzdemiir

acana orijin nd ve mystic bence piyasadaki en kaliteli mamalar. royal canin in icerigi bile yazmiyor dogru duzgun

psabrk

Ben aslında mama önerisinde değilde size başka bir öneride bulunmak istiyorum.

Buradan elbet mama önerileri gelecektir ama sakın gidipte direk o mamadan atıyorum 5-10kg almayın.
İmkanınız varsa petshop bulun oradan önerilen mamalardan 100er gramlık alıp kedinize vererek hangi mamayı sevdiyse o mamadan devam edin.
Sonra emin olun hem kediniz hemde siz fazla yıpranırsınız.

Sağlıkı günler dilerim.

psabrk

Ve eklemek istiyorum şimdiden çok geçmiş olsun.
Umarım sorunsuz başarılı bir ameliyat geçirir ufaklık.

Bikedi

Yukaridaki arkadasin dedigi gibi once numune alin. Cok iyi diye alirsiniz sevmez, ishal yapar, dokunur...vs.