Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalı ?

Kedimiz için aldığımız taşıma Çantası artık küçük geliyor ve standart modeller dışında birşeyler istiyoruz ne olmalı sizce ?

14 CEVAP

zin

Astronot çantası güzel ama ben kullanmiyorum herkes bi garip bakıyor ya

sforselin

Tamamen şeffaf olmamasına dikkat edin. Tamamen görünüyor olmaktan rahatsız oluyorlarmış içinde. Zaten kliniğe giderken bi çoğu oldukça stresli oluyor. Bu stres seviyesini artırmaya gerek yok.

psabrk

Etrafı fazla açık,içi çok gözüken bir çanta almamanızı tavsiye ederim.
Biliyorsunuzki kediler toplum içinde haliyle tedirgin oluyorlar ve etrafları biraz kapalı olsa bir nebze sakinleşip rahatlıyabiliyorlar.
Bunları göz önüne alarak boyut olarak büyük ve kısmi kapalı çantaları tercih etmeniz kediniz için daha iyi olacaktır.

Bikedi

Ana kucagina benzeyen cantalar var. Ben onlardan alacagim. Garip bakan da baksin. Bebegimi ana kucagiyla tasirken de bakiyorlardi.

psabrk

Etrafı fazla açık,içi çok gözüken bir çanta almamanızı tavsiye ederim.
Biliyorsunuzki kediler toplum içinde haliyle tedirgin oluyorlar ve etrafları biraz kapalı olsa bir nebze sakinleşip rahatlıyabiliyorlar.
Bunları göz önüne alarak boyut olarak büyük ve kısmi kapalı çantaları tercih etmeniz kediniz için daha iyi olacaktır.

Şimdi ki çantamızın kapak kısmı şeffaf sadece ve boyut olarak küçük geliyor iyi ki sormuşum yoksa ben rahat etsin etrafı izlesin diye tamamen şeffaf düşünüyordum ama şeffaf almamam gerektiğini öğrendim :)

Valla güzel rahat bunalmayacağı bizimde içimize sinen hoşumuza giden birşey olduktan sonra isteyen herkes garip baksın umurumuzda olmaz önce dönüp kendilerine baksınlar onlar :)

Anonymus552223

Anakucagi gibi olanlarda ufaknbosluk oluyor ve kedi kafasininoraya sokabiliyor panikle. Astronot canta belirtildigi uzere fazla şeffaf etrafi gormemeleri daha iyi
Klasik saglam bir canta alin maceraya gerek yok. Acilmayacak gibi biraz kaliteli alin, on kapagini koparabiliyorlar.
Klasik cantayi bile sofrabeziyle sariyoruz kedi etrafi gormesin diye, karanlikta daha rahat ediyorlar ve cok miyavlamiyorlar

bbeyzvv

bence bu tamamen kediyle alakalı mesela bizimkiler dışarıyı izleyerek gezmeyi çok sever özellikle beni görmeyi o yüzden mümkün mertebede tasmayla yolculuk yapıyoruz ama bazı kediler etrafı görmekten rahatsız olurlar size ve kedinize kalmış bir şey hava alsın ve rahat olsun yeter

Anonymus552223

Ha bir de fermuarli da olmasin icten fermuar acmayi basariyorlar can havliyle

Alıcam çok güzel bir çanta alıcam şimdi sizlerin söylediği model üzerine bakıyorum hoşuma giden birtanesini alıcam fermuarlı almıyorum zaten sonra açar fermuarı kovalamaca oynarız valla :)

Bende hava alması ve rahat olmasının peşindeyim ancak bizim ki taşıma çantasıyla yolculuk yaptığı dakika yürüyerek yada arabayla fark etmiyor miyavlamaya başlıyor :(

psabrk

@mehmetcankoman

Bende hava alması ve rahat olmasının peşindeyim ancak bizim ki taşıma çantasıyla yolculuk yaptığı dakika yürüyerek yada arabayla fark etmiyor miyavlamaya başlıyor :(

O halde arada bir kendinizi gösterin ona rahatlasın.Genelde tedirgin oluyorlar bende farkediyorum onu uçak,araba yolculuklarında ya kabından içine elime sokarım yada arada bir yüzümü gösteririm.

Bizde arabada çantasından çıkarıyoruz kendi halinde takılıyor :) ama kendimizi göstermenin işe yaradığını bilmiyordum deneyeceğim :)