Arkadaşlar Acil Cevap Lütfen

mkfsnbl

Kedim balık yedikten sonra garip bir hareket yapıyor, acaba kılçık kaçmış olabilir mi? İki patisini ağzına sokmaya çalışıyor ve boğazına bir şey kaçmış gibi aynı bizim yaptığımız gibi "hıkkkk" şeklinde ses çıkartıyor ve şu an veteriner imkânı da yok bir öneriniz var mı?

2 CEVAP

Tengu

boğazına bir şey kaçmış gibi geldi veterinere götürmeden bir şey yapılabilir mi emin değilim. en azından veterineri arayıp ne yapabileceğinizi sorsanız iyi olur. en iyisini o bilir, burdan yanlış yönlendirme yapılma ihtimali yüksek
geçmiş olsun

ebruafsr

Dişinede takılmış olabilir ama boğazına kaçtıysa çok tehlikeli