Yavru Kedim İshal?

naininna

2 aylik kedm tuvaletini yaparken bi kac gundur miyavliyordu bugün de bir baktım ishal olmuş ne yapabilrm?

1 CEVAP

Acikgzz

Kakasının fotoğrafı var mı acaba? Hayvanlarımız için ishal "ishaldir" diyip geçmemek gerekiyor. Eğer kakasını yaparken miyavlıyor veya gün içinde huzursuzlanıyorsa ve ishal ise + kakasının rengi açık kahverengi ise iç parazitten şüphelenebilirsiniz. Acilen veteriner hekimine başvurun. Kakasından bir örnek alıp mikroskop altında bakarlar. Ona göre tedavi uygularlar. Geçmiş olsun