Kızım Hasta Oldu :(

Rkandu11

Veterinere gitmeden önce bilgisi olan veya durumu yaşamış birileri varsa ne olduğunu bilmek ve neler yapıldığını öğrenmek için soruyorum, tabi ki veterinere gidicem. Sağ gözümüz sulanmış bir durumda, zaman zaman da kısılıyor. Çok azıcık ateşimiz var gibi, biraz da halsiziz. Canımız sıkkın gibi. Beslenmemizi ve diğer ihtiyaçlarımızı yapıyoruz.
Şüphelendiğim durumlar;
Bazen balkon az da olsa tozlu oluyor ve balkonda yuvarlandıktan sonra ellerini yalıyor, tozun zarar verebileceği internette yazıyor.
Alakası var mıdır bilmiyorum ama kelebek veya sinek yeme gibi bir alışkanlığı yok ama geçen bir kelebeğe zarar vermiş çöpe atacağım zaman kanatlarının yarısının eksik olduğunu gördüm, ayrıca iç-dış parazit damla ve hap yaptırıcam.

3 CEVAP

bbeyzvv

onlarla alakası olduğunu sanmıyorum
polen mevsimindeyiz alerjik bir şey olabilir bizimkiler de mevsim geçişlerinde öyle oluyor bazen buna yapılacak tek şey temizliğe özen göstermek sanırım
ishal kusma iştahsızlık yoksa önemli olduğunu sanmıyorum hafif bir nezle de olabilir en doğru kararı veteriner verir tabii

Rkandu11

Çok teşekkür ederim sağolun :)

Rkandu11

Ek olarak, zaman zaman hapşırıyoruz