Lösemi Aşısı :(

Ripasida

Merhaba arkadaşlar kedimi çok zorluklarla ayağa kaldırdım. Şu an sapasağlam dün karma aşısı olduk bir hafta sonrada lösemi aşısı olacak ama lösemi aşısı için 24 saate öldürdüğünü duydum bu beni acayip tedirgin ediyor. Sizce yaptırmalı mıyım?

5 CEVAP

elifozzdemiir

test yaptirmaniz lazim losemi oldugu halde losemi asisi yapilirsa yuksek riskli

Zeynepulku

24 saatte öldüren bir şeyi kim niye yaptirsin kedisine kim boyle bir şey sacmaladı acaba.ben gerekli bulmuyorum ama bu sizin kararıniz vet hekiminize sorarak bir yol izleyin

AsenaTuncay

Daha şimdi veterinerle kedim için lösemi aşısını konuştuk. Dışardan hamileyken sahiplenmiştim, cinsel yolla ya da dışarıda başka yollarla bunu kaptıysa, aşıdan sonra sıkıntı olabileceğini söyledi. Riskliymiş. Test yapıldıktan sonra karar vericem onda bile şüpheliyim.

guloruc

Ben yaptırmayacağım zorunlu bir aşı değil.. daha yeni karma aşısı oldu ve yeni toparlandıysa bence hiç riske atmayın.

Ripasida

Sanırım test yaptırıp karar vereceğim aşıya