Kedi Kakası Nöbeti

guloruc

Arkadaşlar merhaba,
Kedim bugün giardia testi olacak. Veteriner hekim sabah dışkısını getir dedi ama kedim sağolsun anlamış gibi normalde 8 gibi yaptığı kakasını gece ben uyurken yapmış.

Şimdi nöbetteyiz bir daha yapar mı diye. Normalde iki yapıyordu sabah 8 civarı akşam 6 civarı.. Şimdi sorum şu ben buna nasıl kaka yaptırabilirim. Randevu saatimiz geldi veteriner telefonları açmıyor. Direkt götürsem onlar yaparlar mı bir şeyler, stres olsun da istemiyorum.

5 CEVAP

Zeynepulku

Gece yaptığını götürün illaha taze mi olması gerekiyormus?

Zeynepulku

Bencede yeni yapilan dışkı cok saçma kedi bu ne zaman yapacağı belli değil.

Bikedi

Gece yaptigi kakasini goturun

Bikedi

Gece yaptiysa simdi yapmaz bence

guloruc

Veterinere ulaştım sonunda yanlış bilgilendirme yapmış yanında çalışan, bana yeni yapmış dışkı demişti ama dışkıya bile gerek yokmuş sürüntü örneği alıyorlarmış.