Kedimin Burnu Akıyor

Cakirqx

Yavru Ankara kedisi. 2 gündür farkettim. İnternette araştırdığım kadarıyla burun akıntısı çok tehlikeli diyorlar. Veterinere götürmelimiyim yoksa evde kendim iyileştirebilir miyim? Ve burun akıntısının sebebi nedir?

1 CEVAP

rosiefrs

veterinere gitmelisiniz hapşırık aksırık varsa kedi gribi ihtimali var kediler için ölümcül olabilir önlem alınmazsa.tuzlu suyla şırıngayla biraz sıkıp onu rahatlatabilirsiniz ama herhangi bir hastalığın başlangıcı olabilir bence zaman kaybetmeyin