Yavru Kedi Sahiplenmek İstiyorum Kaç Haftalıkken Sahiplenmeliyim

Seermnts

Anket

8-9
(16 oy)
6-7
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Yavru kedi kaç haftalıkken sahiplenmeliyim

5 CEVAP

Bikedi

En azindan annesi varsa sutten kesilmesini bekleyin. Annesiz kalmissa hic farketmez hemen sahiplenin

Zeynepulku

2,5-3 aylıktan sonra sahip denilebilir. Annesinin onu bıraktığından emin olun

sforselin

Normal şartlarda 10-12 hafta annesiyle kalması gerekiyor. Sadece süt içmesi açısından bakmamak lazım duruma. Kardeşleriyle annesiyle vakit geçirmeli ki kum nasıl kullanılır, nasıl oyun oynanır iyice öğrensin. Davranış problemleriyle karşılaşma ihtimaliniz azalır böylece.
Ancak yavru kedileri büyütürken pek çok zorluk yaşayacaksınız. Elinizi ısıracak belki koltukları tırmalayacak. Daha önce kedi bakmadıysanız güzel bir araştırma yapmadan kedi sahiplenmeyin derim. Bu yüzden terkedilen, evinden atılan bir sürü kedi var. Lütfen onu her koşulda kabul etmeyecekseniz bu yola çıkmayın.
Niyeyse sahiplenme değil de satın almak gibi bir fikriniz olduğu izlenimine kapıldım. Eğer böyleyse ve internetten şöyle sakin böyle evine bağlı gibi şeyler okuduğunuz için o "cins"i istiyorsanız beklentilerinizin karşılanmaması çok olası. Biblo gibi durmayacaklar yani parayla satın alındılar diye. Üstelik kalıtsal hastalıklarıyla da ömür boyu boğuşmak zorunda kalacaksınız.
Bu sitenin sahiplendirme kısmına bir göz gezdirin lütfen. Eminim kanınızın ısınacağı birini bulabilirsiniz.

nejadekoldas

Nolur kediniz eve gelmeden evvel balkonlara file taktırın bizimkisi atlamıştı ve ölmüştü geçen yıl, aynısını sizin yaşamanızı hiç istemem

alabalik32

2 Aylık