Kedi Kızgınlığı

Deniz2009

Kedim şuan 4 aylık erkek kızgınlığa mı girdi bilmiyorum ama sürekli bir yerlere zıplıyor miyavlıyor saldırıyor neden yapıyor bilmiyorum evin içinde fırtına gibi esiyor valla bu kadar küçük kızgınlığa girer mi

19 CEVAP

Deniz2009

Soruma cevap verenlere teşekkür ederim diğer yorumlara gelince kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor burda herkes birbirine soru soruyor bu sitenin amacı da bu araba alsak bu kadar incelemeyiz kedim 4 aylık ve bir sürü sağlık problemi var gerekirse veterinerden gerekirse internetten sürekli araştırma yapıyorum insanlara karşı önyargılı olmayın yok aldığınız kedi cins yok bilmem ne vs vs sorulan sorulara bilginiz varsa cevap verirsiniz yoksa cevap vermezsiniz olay bu kadar basit herkes kediler hakkında çok bilgili olmayabilir bu sitede bu yüzden kurulmuş neyse soruma cevap verenlere teşekkür ederim

Deniz2009

Benim cevabımda sadece size değildi yanlış anlaşılma oldu : ) daha öncede bir çok soru sormuştum ve kedim cins olduğu için çok tepki aldım cevap yazanların coğu cins olduğu için tepki gösterdi zeusu aldığımdan beri sağlık problemleriyle uğrasıyorm ve hep daha iyisi olsun istiyorum herşeyi öğrenmeye çalışıyorum çünkü en ufak bi ihmalim daha kötüsünü getiriyor be ona biley olsun istemiyorum gerçekten sıkıntılı ırklar evet görünüşleri çok güzel ama bir çok sağlık problemi cıkabiliyor benim oğlumda hasta olanlardan o yüzden hep kötü yorum aldığım için böyle oluyor

Deniz2009

Maalesef çok ısırıyor sürekli saldırma halinde hayır desemde birşey değişmiyor yine bildiğini okuyor şu dişleri bi otursa da rahatlasam eşimi değil en çok beni ısırıyor : )

Nakata

Vallahi bizim oğlumuz 5. Ayına girdiği ilk haftası start vermişti :))) baktım oyuncaklara saldırıyor , hafif hafif isirmalari arttı derken bir gün koltuğu islatmişti ardindan ilk kokusunu bıraktı . Veteriner yaşına göre zaten gelisimi biraz önde demişti boylu poslu kilosu vb. Veteriner olabiliyor bu normal 5 inci aya yaklaştiktan itibaren olabiliyor bazı kedilerde demişti. Yinede bilgi alın tabi vetinizden :)