Mama Önerisi

Casenkal

Arkadaşlar Rodi(2.5 aylık labrador amstaff melezi köpeğim) için mama arıyorum öğrenci olduğum için çok yüksek bütçelere çıkamam paw paw ı buldum uygun fiyatlı ama sağlığı açısından ne olur bilmiyorum reflex kuzu etli yavru maması kullanıyorum başka önerisi olan var mı veya bu mamalar nasıl yardım edebilir misiniz

1 CEVAP

arzukocc86

Uygun mama arayışınız varsa pro choice kullanabilirsiniz kullandığım sorun yaşamadığım bir mama tavsiye ederim kg olarak yüksek olan paketleri alırsanız daha ekonomikte oluyor , sitelerde indirimlerde oluyor takip ederseniz maması bitmeden o şekilde de uyguna gelir