Köpeğim Kepeklendi

Casenkal

Arkadaşlar rodi kepeklendi de fırçalıyorum mamasını değiştirmedim neden olmuş olaabilir yardım edebilir misiniz

3 CEVAP

bbeyzvv

kedilerle aynı mı olur bilmiyorum ama tavuklu mamadan olabilir somonlu mama kullanmanızı tavsiye ederim

tuanatuti

genelde mamadan kaynaklanan bir durum veya mama dışı yediği şeyler yapar mamanın aromasını değiştirin dışarıdan ne yediğini bir süre gözlemleyin

Casenkal

Kuzu etli mama kullanıyoruz barftr den deneme için sipariş verdim bir de onu deneyelim dedik barf tr hakkında bilginiz var mı yardımcı olabilir misiniz?