Bakabilir Misiniz?

suddeez

Kedimin bu bölgesinde tüy dökümü var nedenini bilen varmı en yakın zamanda vet ile iletişime geçeceğim

8 CEVAP

tuanatuti

genelde bu bölgede tüyler seyrek oluyor ama dökülmüş gibi de duruyor pek anlamadım diğer taraf daha sıksa mantar başlangıcı olabilir

tuanatuti

orayı çok kaşıyor mu

suddeez

Diğer tarafda da aynı şekilde

Gulsahka

Benim kedimin de böyle sadece sizin kediniz siyah olduğu için daha çok belli oluyor. Sorun yok yani.

Normal. Herhangi bir sorun veya hastalık değil emin olun. Benim oğlanda da böyle. Bazılarının tüyleri böyle çok seyrek oluyor o bölgede.

Dökülmeyle birlikte kızarıklık ve kaşıntı varsa mantar olabilir. Gözlemleyin