Whiskas Ve Royal Canin

kaanpolat

Herkese merhaba whiskas Mamaların kötü olduğu söyleniyor. Ama kedi besleyen herkes Royal Canin e iyi diyor. Evet whiskas İn yaş maması leş. Bilmiyorum biliyormusunuz ama Royal Canin nide Whiskas ı da Aynı firma üretiyor. Söylemek istediğim şey Royal Canin de Whiskas Kadar kötü

4 CEVAP

AnneRoss

Evet aynen öyle, burda bunu anlatmak için savaş veriliyo resmen :D

Zeynepulku

Matisse be nd'de ayni marka ama bu iki mamanin ikisinde üst kalite yapmaz. İçerik olarak farklilar. Ayni şekilde mystic ve pawpaw royal caninle whiskasta böyle. Royak canın içerik olarak iyi değil içinde et yok.ayni paraya çok çok kaliteli mama alınabilir

kaanpolat

Bu Arada Purina yıda aynı firima üretiyor. bence mama seçerken tercihlerinizi :ND, Acana, Orijen, Profine, Mystic, Matisse den yana kullanın

Bikedi

Mystic i de pawpaw la ayni firma uretiyormus.