Kedim Neden Bu Kadar Sakin?

incgny

Merhaba kedim daha 6 ay civarlarinda bir kac aydir bakiyorum olumden donmus bi kedi sokaktan kurtardik su anda bi sikintisi yok fakat daha cok yavru olmasina ragmen asiri hareketsiz ve uykulu herhangi bir problemi olabilir mi yoksa karakteri mi boyle bilemedim bir scottishle sokak kedisi karmasi bundan da kaynaklaniyor olabilir mi size sormak istedim

5 CEVAP

Zeynepulku

Ay çok güzel bir kedi maşallah. Ağzı burnu isirilmalık. Karakteri böyledir. Kediler genel olarak çok uyurlar Zaten minimum 15 saat. Yemek yemesinden icmsinde problem var mi ona dikkat edin. Oyun oynuyor mu sizinle kedi oltasiyla falan. Ama yinede bir kan testi yaptırın daha yeni sahiplenmişsiniz hem içiniz rahat etsin

sekerfare21

Cok guzel bir kedi gercektende. Yapisi oyle olabilir ama baska neden de olabilir tabii ki de. Kan tahlili yaptirin tam olarak ogrenmek icin, vitamin eksikligi kaynakli da olabilir.

incgny

Daha once de kedi baktim ne yazik ki saglik problemi yuzunden kaybettim en son onu boyle sakin gorunce biraz telas yaptim sanirim.yemesinde icmesinde hic problem yok oyun oynama suresi de epey kisa hemen atiyor kendini yere :) ama goturecegim mutlaka bir seyi varsa bileyim yoksa da icim rahat eder dediginiz gibi

Zeynepulku

Başka kendinizde var sanırım onunla ilişkisi nasıl onunla oyun oynuyor mu?

incgny

Iki kardesler birbirleriyle uyurlar zaten o daha zipirdir yerinde durmaz ara sira oynar hemen cekilir kenara uyumak icin sanirim hareket sevmiyor