Kedim Kuru Mama Yemiyor?Öneri?

JeRim

Sevdiği yemeklerle karıştırıyorum ama istemiyor az az yiyor kuru mamasını(nd tüketiyoruz) hangi kaliteli mamayı önerirsiniz(aromasını da yazar mısınız?)

3 CEVAP

rosiefrs

öncelikle iştah sorunu varsa bi hastalığı olabilir iyi gözlemleyiniz kakasını davranışlarını.hapşırık felan var mı diye.sonra eğer iştahsızsa tavuk suyuna çorba yapıp yumurtayla terbiye edip blenderdan geçiriyorum.sıcakken sakın vermeyin soğuyunca içsin veriyorum bayılıyor eğer yemezse şırıngayla verin zamanla iştahı açılacaktır.

rosiefrs

yani sadece mama markasından kaynaklı değildir ki zaten profesiyonel bir marka kullanıyosunuz çok isterseniz öneri felicia ve royal canin öneririm ama nd gayet güzel

Gulsahkkose

Belki aromasını beğenmemiştir başka aromalı mamalara bakin