Yine Yavru Kedi

Zukooo

Annesi var fakat kedi çok kötü durumda. Diğer kardeşleri büyük ve sağlıklıyken bu baygın halde yatıyordu. Direkt eve aldım yaş mama verdim sıcak su torbası koydum yedi fakat hala çok halsiz ve yarı baygın. Başka ne yapabilirim? Kan şekeri yükselsin diye çok çok az şekerli ılık su verdim.

10 CEVAP

Bikedi

Hasta mi acaba? Biraz bekleyin hareketlenmezse vet e goturun belki bi problem vardir.

nalathecat

çok masum ve kırgın görünüyor öncelikle eve aldığınız için sizden allah razı olsun, sanırım sabahı bekleyene kadar başka yapılabilecek bir şey kalmamış. doktorda güzelce muayene ettirirsiniz...

Zukooo

Şuan vete götürme imkanım yok :( normalde böyle durumlarda direkt giderim ya da belediyeyi ararım fakat belediye bu kadar küçük hayvana müdahale edemiyor genelde.

Bikedi

Karni doyup isininca kendine gelir belki

Jeonryuk

Ah ben pek bu konuda bilgili değilim umarım yarın daha iyi olur

Linsenpai

Süt tozu lazım buna :(

Merve203

a/d yas mamayi bi arastirin derim. Ameliyat sonrasi kedilere veriliyor fakat benim kedim de cok kucukken sokaktan aldigim icin halsizdi. Sizinki gibiydi. Vet. onu onermisti, sonra toplamaya basladi.

Nurguloruc

Diger kardeşlerinden fazlaca küçük kalmış bir yavruyu veterinere götürdügümde antibiyotik ve takviye vitamin vermişti. Bence hemen veterinere götürün bir hastalıgı olabilir. Anne kediler hasta kediyi beslemezmiş digerlerine sütü yetsin diye :(

Zeynepulku

Sut tozu ile beslemeye çalışın sıcak tutun ve manasını yaptırın daha sonra bir vet hekime danisin

Zukooo

Az önce veterinere emanet edip eve döndüm. Bir saat içinde çok büyük ihtimalle ölüm haberini alırsınız fakat elimizden geleni yapıcaz dedi.