Kedimin Tüyleri Dökülüyor

Alimeozmutlu

Kedimin tüyleri çok dökülüyor bu neden kaynaklanıyor ve bu kadar çok dökülmesini durdurabilirmiyiz

3 CEVAP

Bikedi

Ben i k e a dan tuy toplama rolonu siparis ettim evde elimde onunla geziyorum. Gayet kaliteli ve kullanisli.

bademthecatt

Mevsim geçişlerinde tüy dökümü artıyor her gün tarayabildiğiniz kadar düzenli tarayın

Bikedi

Tuy dokumu mevsimi geldi. Her gun tarayarak, vitamin takviyesi yaparak bir nebze azaltabilirsiniz. Balik yagi da faydaliymis ama veteriner gorusu alinmali.