Yumurta İshal Yapar Mı ?

Feridunn

Kedimize ek besin olarak mama dışında haşlanmış yumurta sarısı vermeye başladık bu sabah ishal yaptı ve biraz korkuyorum çünkü benim kedilerim ishalden hastaydı çok zorlu haftalar geçirmiştik hem manevi hem maddi olarak tekrar olmasından korkuyorum bir bilginiz var mı yumurtanın ishal yapması gibi bir şey hakkında

5 CEVAP

Ozge00

Olabilir. Tavuk haşlayıp verebilirsiniz. İshale iyi gelir. Geçmezse iki güne vete götürün. Geçmiş olsun.

bademthecatt

Kuru Mama dışında şuan birşey vermeyin yaş mamada ishal yapar. Korkmayın yediği şeylerden ishal okuduysa birkaç güne düzelir mikrop kaynaklı değilse ishal geçer geçmiş olsun

Feridunn

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için yaş mamayı kestik bayadır yedikten sonra hep hasta oluyorlar çünkü şimdi yumurta vermeyi de kestik umarım geçer ve ciddi değildir

Bikedi

Kefir verebilirsiniz bagirsaklarini duzenler.

Feridunn

Teşekkür ederim umarım geçer