Çiftleştiklerini Nasıl Anlarım?

kyzi8_3
kyzi8_3

713 Puan

Dişi kedime erkek getirdik yaklaşık 1 haftadır bizde çiftleştiklerini nasıl anlarım. Birbirlerinin üzerine atlıyorlar, yalıyorlar.


14 CEVAP

Gulsahka
Gulsahka

11305

Daha 8 aylık kedi ve hamile olup olmadığını soruyorsunuz Allah size onun çektiği kadar acılar versin


Bikedi
Bikedi

13051

Bu cins kedileri damizlik olarak kullaniyorsunuz resmen. Neyse sorunuza grlirsek kenara cekin sorun. Kizarir bozarirlarsa olmustur


Ozge00
Ozge00

26027

:D ?


Linsenpai
Linsenpai

117060

Yazık


Zeke
Zeke

117823

Bsg


Gulsahka
Gulsahka

11305

Bir sorun isterseniz ilk gecesi nasıl geçmiş...


Gulsahka
Gulsahka

11305

Aynen kardeşim kesin acı çektikleri için bağırmıyorlar keyiflerinden bağırıyorlar ayrıca buraya yazdıysanız elbette bizim kendi fikrimizi soruyorsunuz sizin istediğiniz şeyleri duymak isterseniz veteriner en iyi yoldaş nasıl olsa bütün masraf paralarını alacak olan kendisi buraya da bir daha böyle şeyler için yazmayın çünkü duyacağınız ve okuyacağınız şeyler bizim kendi fikrimiz olacak!


Gulsahka
Gulsahka

11305

Ayrıca acı derken sonrası gelecek acıları demiştim. Kediniz sizin rahatınız ve istekleriniz yüzünden gözünüzün önünde acı çeke çeke doğurırlen ne demek istediğimi anlayacaksınız benve.


sforselin
sforselin

15532

Kocaman yazınca en haklı siz mi olduğunuzu zannediyorsunuz. Ağlasanız da zırlasanız da kızgınlık döneminde stresli oluyorlar işte kobul edin. Stres de binbir türlü hastalığa davetiye çıkarıyor zaten. Keşke kocaman yazınca tüm bu ihtimaller silinse bebişleri gönül rahatlığıyla satsanız/birilerine verseniz ama işte ideal dünyanızda yaşamıyoruz maalesef.
Vicdanınızı rahatlatmak için hekiminizi de karalıyorsunuz bi yandan. Ona derseniz ki en sağlıklısı hangisi, sizi onaylamayacağına eminim.


Zeke
Zeke

117823

BSG


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 255 Görüntüleme
  • 14 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28543 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR