Kedimin Kulağına Azıcık Su Kaçtı 2-3 Damla Kadar Sıkıntı Olur Mu

Qqwq

Kedim fındığın kulağına su kaçmasına rağmen herhangi bir belirtisi yok kafa sallamıyor kaşımıuor üstüne yatmıyor 2-3 damla sudan birşey olur mu not 11 saat fln geçti

2 CEVAP

mervevehubble

rahatsız olsaydı kendi sallayıp dışarı atardı diye biliyorum ben. sorun yoktur 11 saat getiğine göre.

ama normalde nemli bırakmamaya çalışın, nem olunca bakteri ürüyor.

didarkardes

Bir şey olacağını düşünmüyorum 1-2 damladan. Ama siz yine de takip edin