Acil Yardım Eder Misiniz

Ayben02

İki erkek kedim var ikiside kısır.Evimiz birinci kat dışarı gidip geliyorlar .Ama son zamanlarda kedilerimden biri eve geç ve tok bir şekilde geliyor . Kuzenim biraz önce görmüş evin ilersinde bir ofis var sokaktaki kedileri besliyormuş ve benim kedim de oradaymış demekki son zamanlarda sürekli normal kedi maması yiyormuş . Bir sorun olurmu ayrıca onu evde daha fazla tutabilmek için napabilirim

2 CEVAP

Ayben02

Elimden geldiğince ödüllendirme ye çalışıyorum ayrıca evde kardeşi de var ama galiba mama veren kişiye alışmış yarın gidip o kişiyle konuşmayı düşünüyorum cevabınız için teşekkür ederim.

didarkardes

Yaş mamalarla ödül mamalarıyla kandırabilirsiniz. Daha fazla beraber vakit geçirin oyun oynayın ki size bağlansınlar