Yavrumun Üstüne Basıldı

Jeonryuk

Arkadaşlar yavrum daha 5-6 haftalık abim bu gün kapıyı açmaya gitti o da peşinden oynamak için koştu abim üzerine bastı çok ciyakladı peteğin altına koştu kontrol etmek için çıkarmak istedim yürümüyordu bile onu aldı annem kontrol etti çişini yaptırmaya gittik pamuğu değdirince kan geldi veterinere götürdük kontrol etti bir şeyi olmadığ8nı söyledi k vitamini aşısı vurdu eve geldi çok çok sakin pestil gibi o o çok oyuncu bir kedi normalde olsa öyle asla yatmaz alsak bile pençe manyağı ısırık manyağı yapardı bizi su mama vermeye çalışıyoruz biborla ağzını açmıyor sadece yatıyor ben ne yapayım bilmiyorum benim yavrum annesiz zaten çok küçük daha dün ne güzel biboranu tutup yemek yiyordu çok koyuyor ne yapacağım bilmiyorum çok kötü hissediyorum diğer 3 kardeside ona şey olduktan sonra çok suskun oldular

8 CEVAP

didarkardes

Başka veterinerlerle de görünüşün bugün bir şey yemezse bir yerleri incinmiş ağrıyor olabilir

Luluescan

yaa çok üzüldüm. geçmiş olsun. başka bir veterinere götürün mutlaka :( iyi olur inşallah yavrucak

Ozge00

Baska veterinere götürün. Ne demek bir seyi yok bakildi mi ic organlarina da

Jeonryuk

Teşekkür ederim yarın ilk işimi veterinere götürmek olacak

Jeonryuk

Karnında şişlik var arka bacakları sürtünüyir yere yere koyunca çok eğiliyor olduğu yerde kalıyor üstümüze alınca omuzlarımıza çıkıyor sürekli kakasını yapıyor

Jeonryuk

Bu gün saat 9.30da veterinere götürmek için evden çıktım evde sakindi yaşıyordu yolun yarısında kontrol ediyim dedim nefes almıyordu haraket etmiyordu üzerindeki bitler bile ondan ayrılmaya başlamıştı bahçede ağacın altına gömdük

Ozge00

O veterineri de şikayet etmek lazım ya nerden alıyorlar diplomayı hangi okulu okuyor bunlar Allah aşkına. Cok üzüldüm gerçekten şuan ne desem bos. Başınız sağolsun

Kdkdkdkd

Başınız sağ olsun :(