Kedim Kanlı Kaka Yaptı

SvdLcn

Ya ben ikinci kedimi sahiplendim de kumun yerini hala öğrenememiş. İki defa falan yaptı oraya amaaa. Neyse kanlı kaka yaptı paspasa bir şey yapmam gerekir mi??

5 CEVAP

Ozge00

Tabiki veterinere götürmek lazim. Paraziti mi var kabiz mi yoksa başka sorunu mu var anlaşılır. Yarın ilk is götürün. Geçmiş olsun.

en yakın zamanda veterinere götürün bence bir sorunu olabilir

fatmanurss

Benim köpeğim de kanlı kaka yapmıştı ve kanlı ishal olduğunu öğrendik daha yavruydu ve diğer kardeşlerine de bulaştı veterinere götürdüm ama bir gece yan yana kaldıkları için 10 tane yavrumun hepsi öldü

Veterinere götürün. Kum kabını ve paspası iyice temizleyin ki diğer kedinize bulaşmasın bir şey varsa