Bunlar Siyah Nokta Mı

merveylebadem

kaplarını sürekli temizlerim ama bugün severken fark ettim siyah nokta gibi geldi sirkeyle sildim biraz başka ne yapabilirim hemen geçmesi için?

8 CEVAP

Cbcan

Kedi aknesi bu

alabalik32

Az miktarda benim oğlumda da vardı. Veteriner fazla yaş mama vermeyin dedi. 3 4 günde bir veriyordum.

ozlemalice

Kendi kendine geçiyor bu sanırım sağlık sorunu da teşkil etmiyor. iki veteriner de ilaç vermemişti.

yasminackz

Pamuğu ılık çaya bandırıp sürün günde 2 defa falan iyi geliyor

Mrtkaytan

Buna doğal olarak elma sirkesini su ile seyreltilip 2gunde bir silmek gerekiyor diyorlar benim İran kedimde de var bir türlü geçmiyor. Mama kabını değiştirdim 1-2 haftada bir yaş mama veriorum ama geçmiyor.

Linsenpai

Kedi aknesi olmuş. Yaş mamayla alakası yok, kullanılan mama ve mama kabıyla ilgili tamamen. Sirkeli suyla iki günde bir siliyorum baya azaldı bizimki. Deneyebilirsiniz ama tahriş etmemeye dikkat edin. Geçmiş olsun.

bademthecatt

Ben oksijenli suyla temizliyorum geçiyor sirkeden daha iyi tahriş etmez

Tengu

yaş mamayla alakası yok kendi kendine de geçebilen bir şey değil ilerlerse internete kedi aknesi yazınca çıkan görsellerdeki gibi yaraya dönüşüyor bildiğim kadarıyla veterinerler ilaç veriyor ama günde 2 3 defa suyla seyrelmiş elma sirkesiyle silmeniz de geçirir oksijenli suyu denemedim ama elma sirkesini suyla seyrelttiğiniz zaman tahriş etmiyor kendi kedimde 2 aydan fazla her gün kullandık bir sorun olmadı:)