Dişi Kedi Kısırlaştırma

BellaMia

Arkadaşlar merhaba dişi kedim 14 Eylülde kısırlaştı ameliyattan 5-6 saat sonra geldi baygındı tabi o gün uyudu 2 kez kustu hiçbir şey yemedi ertesi gün iki öğünde 100 gram yaş mama yedi hala sersemlik vardı ertesi iki gün azda olsa mama yedi su içti tuvaletini yaptı cuma gününden beri yemek yemiyor az önce su içti ve hemen kustu narkozun etkisi mi bilmiyorum dikişi çok normal gözüküyor çok hareketli olmasa da yürüyor yer değiştiriyor ama yememesi Kafama takılıyor veteriner telefonda Bilgi vermiyor kuzumun zaten psikolojisi çok kötü olduğu için normal bir durumsa diye de veterinere götürmek istemiyorum sizce normal mi iştahsızlığı ve kusması

19 CEVAP

BellaMia

Yapıldı hiçbir sorun yoktu bağışıklığı düşük olabilir çünkü ben onu 2 günlükken Karganın ağzında buldum hiç anne sütü içemedi kuru mamayı zaten çok iştahla yemezdi ama yaş mamayı höpür lüpür yerdi tüy için malt kullanmıyoruz ona rağmen hiç tüy bile kusmadı şimdiye kadar hep çok stresli ve agrasiftir umarım strestendir sürekli vetimizi arıyorum dediklerini de yapıyoruz Cuma’ya kadar devam ederse yine gelin dedi Bugün gimcat gastro aldık yarın onu denicez ve royal caninin hassas mideler için olan Yaş mamasını denicez gaviscon da vericem yine 2 cc inşallah geçer geçmezse cuma sabah artık ne yapar doktorumuz bilemiyorum :(

sforselin

Kusmuyor deyip maltı aksatmayın. Birikebilir bağırsaklarda kusmadığı için. Ameliyat olmak zorunda kalmasın.

BellaMia

@sforselin hanım o yüzden mi böyle oldu acaba oda olabilir mi

suddeez

Normal