Kedimde 1-2 Tane Pire Gördüm.

Mrtkaytan

Kedimde 1-2 tane pire ve siyah noktalar gördüm.. ic dış parazit asısına 1haft daha var veterinere hemen götürmeliyim

5 CEVAP

sforselin

Pirelerin sayısı atmadan götümeniz daha iyi olur gibi. En azından dış parazit damlası yaptırırsınız.

Mrtkaytan

Götürmeli miyim*

Götürün daha fazla yayılmadan, bir de pire tarağı edinin derim. 10 liraya almıştım ben

mervevehubble

hemen götürmek gerekiyo biz aşıdan sonraki 17. gününde gördük ve yapılması gerektiğini söyledi vet

Mrtkaytan

Yazın 2 kışın 3 ay*