Kedim Evden Kaçıp Yanıma Gelmek İstemedi

nhazalsahin

Şuan tatildeyiz bir tanıdığın evinde tüm camlarda tel var kapıyı da sürekli kapalı tutuyoruz ama büyük ihtimalle biz kahvaltı hazırlarken kapıyı açıp kapatırken bi arada kaçıp çıktı evden çok geçmeden dışarıda ağaçların arasında buldum çağırdım ama gelmek istemedi kaçtı benden zor yakaladım çok üzüldüm sizce neden böyle yaptı uyurken yanına gidiyorum mesela okşuyorum kalkıp başka yere gidiyor aşırı moralin bozuldu

5 CEVAP

sforselin

Korktuğu için yapmıştır.

kbrasnmz

evdeki herhan gibi bir değişiklik ilgi yetersizliği özgürlüğüne düşkünlük evdeki farklı biri olmasından bile kaçabilir olduğunuz yer farklıysa kaçıp eve gitmek istemiştir büyük ihtimalle

Zeke

Kısır mıydı kediniz?
Değilse ondan kaçmıştır. Yaş mama veya ödül mamasıyla kandırabilirsiniz bence. Alışmasın daha fazla.

Bir de kısır değilse kısırlaştırın en kısa zamanda.

nhazalsahin

İnşallah öyledir o kadar çok üzüldüm ki anlatamam

nhazalsahin

Kedim henüz kızgınlığa girmedi zamanı geldiğinde mutlaka kısırlaştıracağım