Günlük Kedi Maması Miktarı İçin Yardım

AnneRoss

Merhaba, kedim yaklaşık 1.5 ay önce kısırlaştırma operasyonu geçirdi ancak ben yeni 15 kg Mystic Gurme mama almıştım, bu yüzden mamasını değiştiremedim. Ancak şuan gitgide kilo alan bi tombalak oldu :) Öğünlü mama vermek istiyorum, 1 yaşını geçmiş kedilerin günde 60-70 gram yemesi gerektiğini okudum internette. Ölçek kabı olanınız varsa bu mamanın ne kadar olduğunu tarif edebilecek olan var mı ? Mesela 1 su bardağı, 1 fincan vs gibi. Yoksa gitgide kilo alıcak kızım sıdkdjdf Bi el atın lütfen :)

5 CEVAP

Bikedi

60_70 gr kuru mama kucuk cay bardagiyla 1.5 bardak, buyuk cay bardagiyla 1 bardak eder yaklasik olarak.

Bikedi

Size onerim, eger alisveris yaptiginiz bir bakkaliniz varsa mamayi goturun bir posete bosaltarak olcsun.

Busrasativa

Bizimde kilo problemimiz var ve veterinerimiz sabah 1 kahve fincanı akşamda 1 kahve fincan vermemi önerdi

AnneRoss

Arkadaşlr şüşko kızım için up skdkddld

AnneRoss

Ya öok teşekkür ederim cevaplarınız içinn