Halıdaki Çiş Kokusu Nasıl Geçer

Kdkdkdkd

Arkadaşlar merhaba benim 1,5 yaşında erkek bir kedim var dün halıya ve koltuğa işedi ve gerçekten çok kötü kokuyor dün silmiştim ama öyle basit geçen bir koku değilmiş buram buram geliyor hala ne ile silebileiim??? Nasıl gider bu koku. Bir de şey soracağım kedilerde kızgınlıkta idrar püskürtme oluyormuş ama normal işemeyle aynı şey mi acaba benim oğlum direkt işedi yani

24 CEVAP

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

Arkadaşlar eminim birçoğunuz bu problemi yaşamışsınızdır neden cevap vermiyorsunuz

Kdkdkdkd

Arkadaşlar eminim birçoğunuz bu problemi yaşamışsınızdır neden cevap vermiyorsunuz

Kdkdkdkd

Arkadaşlar eminim birçoğunuz bu problemi yaşamışsınızdır neden cevap vermiyorsunuz

Kdkdkdkd

Teşekkürler arkadaşlar :) dediklerinizi uygulayacağım

Tengu

kedinizi kesinlikle kısırlaştırın ama. ilk sorudan linç atmayı doğru bulmuyorum ama bi daha kedim çiş yaptı koku geçmiyor diye sorular sorarsanız linç kapıda eşfşepdpep başı da ben çekerim büyük ihitmalle
her şeyden önemlisi kedinize işkence çektirmeyin götürün paşa paşa kısırlaştırın
şimdiden geçmiş olsun

Kdkdkdkd

Karbonat çok işe yaradı

Linsenpai

Kısırlaştırın