Halıdaki Çiş Kokusu Nasıl Geçer

Kdkdkdkd

Arkadaşlar merhaba benim 1,5 yaşında erkek bir kedim var dün halıya ve koltuğa işedi ve gerçekten çok kötü kokuyor dün silmiştim ama öyle basit geçen bir koku değilmiş buram buram geliyor hala ne ile silebileiim??? Nasıl gider bu koku. Bir de şey soracağım kedilerde kızgınlıkta idrar püskürtme oluyormuş ama normal işemeyle aynı şey mi acaba benim oğlum direkt işedi yani

24 CEVAP

Kdkdkdkd

Arkadaşlar eminim birçoğunuz bu problemi yaşamışsınızdır neden cevap vermiyorsunuz

Siz bir soru altında kimse size zorla cevap verin demiyor demiştiniz :D sitenin %90ı kısırlaştırma bilincinde olduğu için, bu yaşadığınızı çoğumuz hiç yaşamadık. Erkek kedi 1 yaşında kısırlaştırılır en geç. Fazlası hayvana eziyettir zaten. İdrar püskürtme kokusu geçmez. Kedinizi düşürdünüz, kısırlaştırmayıp stres ve acı yaşattınız. Acaba daha neler yapmış ve yapacaksınız.

Ayben02

Benim erkek kedim de perde biraz uzun olduğu için kizginliktayken perdeye idrar püskürtme hareketini yapıyordu . Kızgınlıktayken püskürtülen idrar biraz daha ağır kokuyor çünkü zaten asıl amaç dişi kedi bulmak için koku bırakmak . Perdemiz beyaz olduğu için ben çamaşır suyu ile musluk suyunu karıştırıp sprey kutusuyla sıkıyordum ama karbonatla da temizlemeyi deneyebilirsiniz

Ayben02

Tabi şu an iki erkek kedim de kısır

Tengu

o kokuyu geçiremezsiniz hele durdukça daha kalıcı hale gelir sirke(elma sirkesi) karbonat kabartma tozu ve limonu 1 su bardağı suya koyun kokan yere dökün biraz bekletin silin sonra tekrar aynı işlemi uygulayın ve tekrar silin sonrasında sadece sirkeli suyu dökün kurusun sonra yıkamaya verin. 2 yaşına gelirse çok yüksek ihtimalle işaret bırakması alışkanlığa dönecek kısırlaştırsanız bile devam edecek
bu hafta içinde kısırlaştırın bence

Aycacepeci

kedin kızgınlığa girmiş.Erkek kediyi kısırlaştırmazsan her yere koku bırakır kapı ağızlarına vs vs ve çok ağır kokar geçirmek oldukça zordur. Onu kısırlaştırman sizin içinde onun içinde daha sağlıklı olacaktır...

kubraerdeem32

KEDİN KOKU BIRAKMIS O KOKUYU NE YAPARSAN YAP GEÇİREMEZSİN O COK AGIR BIR KOKUDUR BI ARKADASIMINDA KOLTUGUNUN ÜZERİNE KOKU BIRAKTI ZATEN ODA ÇİŞ GİBİ OLUYOR KOLTUKLARINI ATMAK ZORUNDA KALDILAR BENCE KISIR DEGILSE KISIRLAŞTIRMANI TAVSIYE EDERIM :( GERCEKTEN KÖTÜ BIR KOKU

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....

Kdkdkdkd

.....