Kedim Elimi Isırırken Dişi Çıktı 8 Aylık Daha Endişeleniyorum. Veterinere Götürmem Gerekmi

Alaradmr

Kedim elimi ısırırken dişi çıktı 8 aylık endişeleniyorum. Veterinerlik bi durum mu

4 CEVAP

Kdkdkdkd

Benim kedim de aynı şekilde diş düşürdü zaten düşmesi gerekiyor dişi oyun oynarken düşüyor bir anda endişelenecek bi durum yok

Asudennur

daha önce dişdüşürdü mü? benim kedim 5-6 aylıkken süt dişlerini döktü ve normal kalıcı dişleri çıkıyor çünkü. ama daha önce de süt dişlerini düşürdüyse veterinere danışman lazım.

Asudennur

daha önce dişdüşürdü mü? benim kedim 5-6 aylıkken süt dişlerini döktü ve normal kalıcı dişleri çıkıyor çünkü. ama daha önce de süt dişlerini düşürdüyse veterinere danışman lazım.

Succubus

Ben de fotoğraftan tam anlamadım ama 6 aylık olduğunda süt dişlerinin hepsi düşmüştü. Kalıcı dişi olduğunu sanmıyorum düşenin ama o ihtimale karşı veterinere danışmakta fayda var.