Kedimin Kakasında Kanlı Mukus

Merhaba arkadaşlar kedim 5 aylık öncelikle hiç bir sorunu yoktu keyfi gayet yerinde bir kedi. Kısırlaştırma için biraz kilo alsın diye yaş mamayı arttırmıştık neyse bugün kakaları kontrol ederken kakasının içinde mukuslu olan kısmında kan gördüm ve endişelendim 3 4 tane farklı kakaya baktım sadece bir tanesinde böyle bir şey vardı yarın veterinere gideceğim randevu aldım ama böyle bir sorun yaşayanlar beni bilgilendirebilir mi endişeliyim. Fotoğraf çekemedim çünkü kedim rahat bırakmadı poşete bulaştı bütün kakalar.

2 CEVAP

Qqwq

Benim atkadaşımın iran cinsi kedisindede aynı sorun olmuştu bence veterinere gittinizde enfeksiyon veya ilthap var mı diye baktırın bağırsaklarında

Qqwq

Benim atkadaşımın iran cinsi kedisindede aynı sorun olmuştu bence veterinere gittinizde enfeksiyon veya ilthap var mı diye baktırın bağırsaklarında