Korona Ve Kedi?

Merloli

Merhaba benim şuan bahçemde bir yavru kedi var çok küçük olduğundan dolayı evime almak istiyorum ama komşularımızdan biri yaklaşık bir ay önce koronaya yakalanmıştı ve diğer kedilerle temas halindeydi ve şimdi bu yavruda o kedilerle temas halinde yani acaba taşıyıcı olabir mi yoksa bi sorun olmaz mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Ayben02

Kedilerde ki korona insanlara bulaşmıyor. zaten şu an salgın durumundaki korona damlacık yoluyla bulaşıyor eğer korona olan komşunuz iyileşmiş ise sorun olacağını sanmıyorum ama kediyi bir kere alkolsüz ıslak mendille tüylerini temizleyebilirsiniz nolur nolmaz diye

Merloli

Teşekkürler:)

Qqwq

Bence kedinizi yıkayın yalnız kedi şampuanı kullanın ben dün kedimi dalin ile yıkadım bir sorun olmadı iyice durulayın ancak yavru kedilerde dalin ile yapılır mı bilmiyorum bence sadece ılık suyla kedinizi yıkayabilirsiniz 35° de örn

Ayben02

Rica ederim