Kısırlaştırma Sonrası Mama

Ares87

Merhabalar bilenler var kedimin sağlık problemi yüzünden kısırlaştıramıyordum yarın için randevu aldım gaz anestezi ile olacak ameliyatı inşallah sıkıntısız atlatırız. Veterinerim hemen kısır mamaya geçmemizi hatta steril ve gravy sanırım mama almamı önerdi fakat bu (yanlış yazmış olabilirim) gravy mama yaşlı kediler içinmiş sizler hangi mamayı kullanıyorsunuz kısır kedilerinizde oğlum yarın 10. Ayını bitirecek önerilerinize göre veterinerimize danışıp sipariş vereceğim teşekkür ederim.

17 CEVAP

Succubus

ben de 1 hafta önce kısırlaştırdım kızımı. piyasada 1 yaşından öncesi için sterilized mama üreten veteriner mamaları var sadece. bizim veterinerde royal canin(dişi-erkek türleri de var) ve virbac vardı ki virbac daha çok içime sindi. en azından 1 yaşına kadar size de öneririm. sonuçta hala gelişim çağındalar çünkü.

Ares87

Mystick aldım kısır maması güzel yedi herhangi bir sıkıntı olmadı şükü