Kısırlaştırma Sonrası Mama

Ares87

Merhabalar bilenler var kedimin sağlık problemi yüzünden kısırlaştıramıyordum yarın için randevu aldım gaz anestezi ile olacak ameliyatı inşallah sıkıntısız atlatırız. Veterinerim hemen kısır mamaya geçmemizi hatta steril ve gravy sanırım mama almamı önerdi fakat bu (yanlış yazmış olabilirim) gravy mama yaşlı kediler içinmiş sizler hangi mamayı kullanıyorsunuz kısır kedilerinizde oğlum yarın 10. Ayını bitirecek önerilerinize göre veterinerimize danışıp sipariş vereceğim teşekkür ederim.

17 CEVAP

Ayben02

Benim kedimin sırt kısmındaki tüyleri bira sertti mystic kullandıktan sonra yumuşama oldu her kedi farklı tabi

Ayben02

Ben kedilerimi kısırlaştırdığımda veterinerimiz 1 hafta normal mamaya davam etmemizi bir haftadan sonra da yavaş yavaş kısır kedi mamasıyla karıştırarak vermemizi dha sonra tam kısır kedi mamasına geçmemizi önerdi şu an ikisi ne de kısır kedi maması kullanıyorum zaten steril de kısır demek bir de ben birkaç tane mama denedim ama en çok memnun kaldığım mystic . Şu an kullandığım mama biterse tekrar onu alicam

Golgede

Ares87, mystic kısırlaştırılmış kedi mamasına mı başladınız?

Ares87

Teşekkür ederim mysitck’i duydum ama kullanmadım n&d kullanıyoruz şuan ama tüy dökümü fazlalaştığı için değiştirmeyi düşünüyorum

Ayben02

Benim kedimin sırt kısmındaki tüyleri bira sertti mystic kullandıktan sonra yumuşama oldu ama her kedi farklı tabi

Ares87

Daha önce bilmediğimden royal kullanıyorduk bu kadar fazla dökülme olmuyordu kısır mama seçmem lazım acil

Ayben02

Eğer tüy dökülmesi şu an fazlalastıysa zaten şu an kedilerin tüy dökme mevsimine girdik ondan olabilir

Ares87

Biliyorum tüy dökme mevsimi fakat daha önce de vardı furminatör ile tarıyorum normal tarağıyla tarıyorum ona rağmen feci dökülüyor severken falan uçuşuyor tüyler

Ayben02

O zaman bir vet hekime danışın derim

Ares87

Yarın operasyon için gidince sorarım teşekkür ederim

suledoruk

Kedimi 6. Ayda kısırlaştırdık ve ameliyattan sonra veterinerimize sorduğumda 9 aya kadar kitten mamaya devam etmemizi söyledi. Büyüme döneminde şuan kitten daha iyi olur dedi kısırlaştırılmasına rağmen şuan hala kitten giyiyor

Ares87

Benim kedim biraz iri kilo sorunu olabileceği için başlamamızı önerdi veterinerimiz kendisine de danışarak mystick sipariş verdim

Aycacepeci

kedimi kısırlaştırdıktan sonra kısır mamalara veterinerimiz direkt geçebileceğimizi söyledi.Royal canin kısır kedi maması kullanıyoruz oldukça memnunuz.

CanCavadzade1

Jungle markası güzel onuda kullanabilirsiniz.

Biz kısırlaştırma sonrası reflex kısır kedi maması kullandık .kedim biraz kiloya meyilli olduğu için prochoice kısır mamaya başladık iki üç gündür