Kedim Uyurken Titriyor Ve Gözleri Fotoğraftaki Gibi Oluyor Normal Mi

mervevehubble

tam uykuya mı geçemedi neden oldu anlamadım korkup uyandırdım bişi oldu diye

8 CEVAP

Bende korkup araştırmıştım My Cat From Hell programını sunucusunun(Jackson Galaxy) videolarının birinde size %100 güvendiğinden ve derin uykuya dalma sürecinde normal olduğunu söylemişti bu durumu Rem uykusu olarak adlandırıyorlar.

Ozge00

Benimki de arada yapıyor. Normal.

ozlemalice

Rüya görüyorlar sanırım

Zeke

Rüyadır telaşlanmayın:)

Kelebekler gölüyolummm :)

cansuuranus

Bızımkı devamlı yapıyor ruya goruyodur muhtemelen .

nslhnpkr

rüya gördükleri için

Linsenpai

Rüya görüyor normal, gözleri böyle olunca içine cin girdi diyorum ben lieldşflgşg