Kedim Kuru Mama İstemiyor.

Bikedi

Merhaba kedimin yas mamasini hep kendim yapiyorum. Haftada 2 defa veriyordum. Son zamanlarda kuru mamasini tadimlik yiyor, buz dolabinin onune gelip miyavliyor. Baslarda direndim, ac kalirsa kuru mamasini yer dedim ama cok az yemeye basladi, yas mamayi verdigimde ise cilginlar gibi yiyor. Yas mamayi daha sık versem diyorum. Fikrinizi almak istedim. Acikcasi kuru mamadan daha icime siner.

2 CEVAP

Diş sağlığı için her daim kuru mama ağırlıklı beslenme en doğrusudur...

Ayben02

Yaş mamanın fazlası ishal yapabilir