Kedimin Miyavlaması Düzelmedi

Deniz00

Merhaba veterinerden 1.5 hafta önce bir kedi sahiplendim kedimin miyavlaması kalın gibi biraz değişikti ve veteriner çok miyavladığı için kısıldığını düzeleceğini söyledi. Bi kaç gün sonra geçmeyince başka bi veterinere sordum o da 3 4 güne geçer dedi fakat hala geçmiyor. Düzelme belirtisi yok. Daha önce böyle bir şey yaşadınız mı acaba ne yapmam lazım?

3 CEVAP

Deniz00

Tekrar merhaba güncelleme olarak yazma ihtiyacı duydum, kedimde gingivitis varmış, değiştirdiğim 3. Veterinerde ortaya çıktı. Geçmesini bekleyerek hayvan boşuna enfeksiyonla bekledi. Veteriner ilgisi çok önemli. Ses bozukluğuna da bu enfeksiyon sebep oluyormuş. Antibiyotik başladık inşallah düzelecek????

Firuzecik

Merhaba ben küçükken yavru bi kedi bulmuştuk. Miyavladığında büyük iri yarı bi kedi gibi sesi çıkıyordu çatallı bir ses çok gülüyorduk. Acaba normal sesi öyle olabilir mi ?

cansuuranus

Viral bı rahatsızlıgı yokdur dımı. Tahlıl falan yapıldımı hıc ? Yemesı enerjısı nasıl ? Viral rahatsızlıklar ses tonunu degıstırebılıyor cunku