Mama Değişikliği

Erogluekiin

Merhaba, kedilerim seçici değildir. Bulduğu her şeyi yerler. Nd mama kullanıyorduk ama aldığım petshop da belirli bir süre olmayacak. Royal canin ve proplana o kadar çok para vermek istemedim içerikleri bakımından. 3 kg prochoice diye bir mama aldım ondan sonra tekrar nd ye devam edeceğim. Düzenli et takviyesi veriyorum acaba bir sorun olur mu

3 CEVAP

sforselin

Mama geçişini güzel yapmayı unutmayın.

Erogluekiin

Mama geçişlerinde herhangi bir sıkıntımız olmuyor. Mama içeriği hakkında bilgi sahibi biri varsa acaba dediğim mama çok mu kötü...

arzukocc86

pro choice kullandığım bir mama memnun kalırsınız brit care de kullanıyorum ama bütçem zorlandığın da pro choice da alıyorum biz sorun yaşamadık kullanıyoruz