Onemli!! Acil Bilgi Verecek Olan Var Mı? Kedilerde Dışkı Yapamama Problemi..

EZK

İki haftadır bu sorunla uğraşıyoruz. Dışkı yapamama sorunu ile karşılaşan oldu mu acaba? Lütfen aynı durumu yaşayan arkadaşlar, bu süreci nasıl atlattı ,nasıl bir yol izlendi bilgi verebilirlerseniz çok sevinirim. Bağırsak düzenleyici birsuru ilaç kullandık fakat fayda etmedi. Yarın operasyon gerekebilir ama ben çok korkuyorum bişey olur diye.. Ama götürmesem de tehlikeli. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerinizi paylasir mısınız? :(((

29 CEVAP

EZK

Zeynep Ülkü zaten deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz diye sordum. Dikkat ederseniz.. Ben bilgilenme amaçlı başlık actim endişe ettiğim için. İlk kez böyle bişey yaşıyoruz çünkü.. Tabi ki veterinerin yönlendirmesine göre hareket edeceğiz..

EZK

Ozge00 iki haftadır gidip geliyoruz. Ara ara çıktı.. İki haftadır bu durum sürüyor demek istedim. Probiyotigi ilk kez bugün kullandım onu da maalesef kustu :(

EZK

Bağırsaklarda sorun olabileceğini düşündüler sanırım. Net bişey de yok. Ama operasyon gerekebilir dediler geçmezse. Açıkçası yarın gidince öğreneceğim ben de tam olarak ne olduğunu.

EZK

Ayben02 saf zeytinyağ verdim. İlaçlar ayrı maalesef ise yaramadı.. :(

EZK

Cansuuranus hiç duymadim ama araştıracağım. Çok teşekkür ederim. Artık denemediğim şey kalmadı nerdeyse..

Ozge00

Geçmedi mi hala? Aslında prebiyotik cok ise yarardi ama sizde ise yaramamasi tuhaf. Baska bir veterinere danıştniz mi bilmiyorum ama lütfen danışın baska bir uzmana. Umarım düzelir

EZK

Ozge00 maalesef geçmedi.. :(((( Önce hayvan hastanesine gittik daha sonra zaten veterinere gittik. Alanında çok iyi olan biri. Jel ve antibiyotik de verdi. Ama hala aynı ne yazık ki. Bu durumu yaşayan kimse yok mu ? Başlık açıp sorsam daha iyi olacak sanırım..:(

Ozge00

Mamayı değiştirseniz mystic veya brit deneyin. Ikisi de çoğu kedide kakayi yumuşatıyor

bademthecatt

Lavman yapılmadı mi?

EZK

Ozge00 Teşekkürler ama dediğim gibi Proplan aldım. Felicia mamasından mi öyle oldu bilmiyorum. Genetik de olabiliyormuş.

cansuuranus

Amelıyat olmadı dımı suan ufaklık

EZK

Olmadı evet. İnşallah da gerek kalmaz ama gidişat onu gösteriyor..

EZK

Üç kez yapıldı.

EZK

Ballokumu Proplan kullanıyorum şu an. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı, vakit ayırıp yazan herkese..