N&d Yavru Kedi Mamasını Sevmeyebilir Mi?

emiragacci
emiragacci

805 Puan

Merhaba kedime N&D marka yavru kedi maması almayı düşünüyorum fakat sevip sevmeyeceği konusunda şüpheliyim sizce seçim yapar mı? kedim daha önce purina one ve pro line gibi markalardan yedi fakat Unıque marka mamayı hiç sevmedi o yüzden kararsız kaldım?


13 CEVAP

Ozge00
Ozge00

25736

Numune isteyince ücretsiz olarak gönderiyorlar


sforselin
sforselin

15196

Herkes sevmedi yazınca vazgeçersiniz belki diye bizimkinin bayıldığını yazmak istedim. Paketin açıldığı ilk andan beri iştahlı iştahlı yiyor. Numune isteyip deneyin kesinlikle. Her kedinin damak tadı aynı değil. (Kademeli olarak deneyin. Tamamen yeni mamaya geçmek yememesine ya da ishal olmasına sebep olabilir.)


Firuzecik
Firuzecik

2877

Mutlaka numune iste benim kız doğru dürüst yemedi


AnneRoss
AnneRoss

12395

Mutlaka numune isteyin benim kedim nefret etmişti


Kimi kedi sevmiyor kimisi çok seviyor bizim kedi sevdi gibi ama diğer mamalar kadar iştahlı yemiyor. Numune isteyip deneyebilirsiniz.


bbeyzvv
bbeyzvv

125560

numune de pek anlaşılmıyor aslında.. güvendiğiniz bir petshoptan 1 kilo alsanız veya küçük paket alsanız kediniz sevmezse sokaktakilere verseniz daha iyi benim deliler de gördükleri her mamaya ilk başta kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyolar bikaç gün yiyince yüzüne bakmıyolar


sforselin
sforselin

15196

N&d'nin numune konusunda eli bol bence. Sevip sevmeyeceğini anlar diye düşünüyorum.


Bizde geçmek istedik numune istedik iyi ki almamışız gelen numulerin hepsi sokaktaki patilere gitti hiç sevmedi ve deli gibi koşup zıplayan kedim mamayı yediğinde olduğu yerden kalkmıyordu sürekli bi hantallık bi uyuşukluk içerisindeydi bizde geri eski mamaya devam ettik kendine geldi :)


guloruc
guloruc

627

Veterinerimize royal canin den nd ye geçiş yaptırdı. Yavaş yavaş belli oranda karıştırarak veriyorum ama nasıl yapıyorsa o tırtıklı diliyle royal caninleri seçip tabağında nd leri bırakıyor. Mecburuz geçicez ama şahsen biz zorlanıyoruz. O yüzden denemeden koca bir paket almayın.


esinn643
esinn643

1813

Bizimki o kadar çok seviyor ki mama nın ölçü kabına düşme sesini duysun firlayarak geliyor ,o yüzden bu kedinize bağlı bence numune isterseniz maili onların istediği şekilde yazma durumunuza göre gönderiyolar .


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 196 Görüntüleme
  • 13 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28275 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR