N&D Yavru Kedi Mamasını Sevmeyebilir Mi?

emiragacci

Merhaba kedime N&D marka yavru kedi maması almayı düşünüyorum fakat sevip sevmeyeceği konusunda şüpheliyim sizce seçim yapar mı? kedim daha önce purina one ve pro line gibi markalardan yedi fakat Unıque marka mamayı hiç sevmedi o yüzden kararsız kaldım?

13 CEVAP

Ozge00

Numune isteyince ücretsiz olarak gönderiyorlar

sforselin

Herkes sevmedi yazınca vazgeçersiniz belki diye bizimkinin bayıldığını yazmak istedim. Paketin açıldığı ilk andan beri iştahlı iştahlı yiyor. Numune isteyip deneyin kesinlikle. Her kedinin damak tadı aynı değil. (Kademeli olarak deneyin. Tamamen yeni mamaya geçmek yememesine ya da ishal olmasına sebep olabilir.)

Firuzecik

Mutlaka numune iste benim kız doğru dürüst yemedi

AnneRoss

Mutlaka numune isteyin benim kedim nefret etmişti

Kimi kedi sevmiyor kimisi çok seviyor bizim kedi sevdi gibi ama diğer mamalar kadar iştahlı yemiyor. Numune isteyip deneyebilirsiniz.

bbeyzvv

numune de pek anlaşılmıyor aslında.. güvendiğiniz bir petshoptan 1 kilo alsanız veya küçük paket alsanız kediniz sevmezse sokaktakilere verseniz daha iyi benim deliler de gördükleri her mamaya ilk başta kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyolar bikaç gün yiyince yüzüne bakmıyolar

sforselin

N&d'nin numune konusunda eli bol bence. Sevip sevmeyeceğini anlar diye düşünüyorum.

Bizde geçmek istedik numune istedik iyi ki almamışız gelen numulerin hepsi sokaktaki patilere gitti hiç sevmedi ve deli gibi koşup zıplayan kedim mamayı yediğinde olduğu yerden kalkmıyordu sürekli bi hantallık bi uyuşukluk içerisindeydi bizde geri eski mamaya devam ettik kendine geldi :)

guloruc

Veterinerimize royal canin den nd ye geçiş yaptırdı. Yavaş yavaş belli oranda karıştırarak veriyorum ama nasıl yapıyorsa o tırtıklı diliyle royal caninleri seçip tabağında nd leri bırakıyor. Mecburuz geçicez ama şahsen biz zorlanıyoruz. O yüzden denemeden koca bir paket almayın.

esinn643

Bizimki o kadar çok seviyor ki mama nın ölçü kabına düşme sesini duysun firlayarak geliyor ,o yüzden bu kedinize bağlı bence numune isterseniz maili onların istediği şekilde yazma durumunuza göre gönderiyolar .

nslhnpkr

mamaların tadı farklı olabiliyor mesela ahadudulu sevmeye bilir belkide kuzu etlisini seviyordur

kbrasnmz

kediden kediye değişiyor numune isteyebilirsiniz arkadaşımın kedisi ondan başka mama yemezken benim kedim bayılıyor

emiragacci

garip bu kediler nd den numune istedim ama bakalım nasıl olur nd olmazsa royale canin alırım