Kedimdeki Değişiklik:(:(

sinemkiper

Merhaba 2 gündür kedimde bir durgunluk gözlemledim. Yemesinde içmesinde bir sorun yok herzamanki gibi,kakası da herzamanki gibi normal. Ama sanki daha fazla uyuyor. Veterinere götürdüm bugün ateşi yok, kontrol edip bir sıkıntısı da olmadığını söyledi. Bugün iç parazit ilcı yaptırdık.Ama kedim eskisine göre daha fazla uyuyor,direkt yatıyor normalde evde dolanırdı .Bu değişmenin sebebi ne olabilir acaba? 2 ay önce kısırlaştırdım bu arada

4 CEVAP

Ayben02

Kısırlaştırılınca yapacak bir şey bulamamış. ????

cansuuranus

Viral bı rahatsızlıgı yokdur dımı ? Cnku kısırlastırmalardan sonra kedilerde vıral bı hastalık varsa nuksedıyormus . Detaylı bı kan tahlılı yapılmadıysa mutlaka onerırım

cansuuranus

Depresyon belırtısıde olabılır . Onunla daha cok vakıt gecırıp daha cok ılgılenmenızı tavsıye ederım . Bol bol sevıp oyun seansı duzenleyebılırsınız aranızda

sinemkiper

Hastalık dışında başka ne olabilir bu halinin sebebi?