Kedim Tek Gözünü Daha Sık Kırpıştırıyor.

Succubus

Merhabalar,
Kedimin gözlerinde anormal hiçbir şey yok ama sağ gözünü daha sık kırptığını ya da arada daha kısık bıraktığını fark ettim. Bana mı öyle geliyor diyerek gözlemliyorum 2 3 gündür böyle. Toz vs kaçmış da diyemiyorum o yüzden. Ne kızarıklık, fazladan gözyaşı hatta çapak vs hiçbir şey yok bu yüzden veterinere gidince ne göstericeğimi de kestiremiyorum. Aklınıza gelen bir sebep var mı ya da böyle bir şey yaşayanınız oldu mu?

4 CEVAP

cansuuranus

Bızımkı kedımızdede aynı sorun vardı ve suan bı gozu amelıyatlı. Katarak baslangıcı varmıs . Ilk veterınere goturdgmde gantagut verdı . Snrdn baktık ku goznde parlaklık olusmaya baslamıs. Goz uzmanına goturmek zorunda kalıp amelıyat oldu kuzum . Sızde ilk etapda evde gozlerını ılık cayla hergun temızleyın ve gunde 3 defa 2 ser damla gentagut damlatın . Sorun devam ederse veya kotulesırse mutlaka bı veterınere danısın derım .

Succubus

Eyvah eyvah, görünürde çok bir şey yok diye erteliyordum ama bugün aşı randevumuz var zaten. Veterinerin söylediklerini de yazarım, bakalım ne çıkacak. Teşekkür ederim bu arada

cansuuranus

Gecmıs olsun

nslhnpkr

benim kedimdede aynısını yaşıyorum belki gözü iltahap olmuştur diye düşünüyorum