Kedim İçin Uygun Fiyatlı Multivitamin

didarkardes

Uygun fiyatlı vitamin arayışındayım bir süredir önerebileceğiniz bir vitamin var mı. Bir de 20 gramlık tüpler ne kadar gider 15 aylık bir kediye.

17 CEVAP

sforselin

Hekime danışmadan çok kullanılması taraftarı değilim vitaminlerin. Maması kaliteliyse çoğu zaman da gerek olmuyor zaten takviyeye. Ama bi şey söyleyecek olursam Zoovital'ınki olabilir. Şimdi baktım TrendyoI'da 100 gramı 45 ₺. Vereceğiniz miktara göre değişir ama uzun süre kullanırsınız bence.

Bikedi

Vets plus tan uzak durun bence. İcinde kolza yagi varmis ben aldiktan sonra ogrendim. Kedim koklayip kacmisti

didarkardes

Teşekkür ederim:)

bbeyzvv

ay evet bazıları boş boş vitamin yüklüyo bebeklere

vitamin eksikliği belirtisi yoksa (çok merak ettiyseniz test yapın) vitamini doğal yollarla karşılayın (ev yapımı yaş mama gibi)

bbeyzvv

sizin için demedim onu sitede önceden eksiklik olmadığı halde bütün vitaminleri verip en iyi sahip benim tribine girenler vardı bi ara

vitamin eksikliği varsa kan tahlili yaptırıp hangi vitamin eksikse ona yoğunlaşmanız lazım veteriner zaten ciddi bi eksiklik varsa ilaç önerir mutivitaminlerin pek işe yarar olduğunu söyleyemem

bbeyzvv

sorun değil :)

nslhnpkr

benim önerim GimCat Malt Soft Extra 30 tl çok uygun fiyat ve kediler için iyi bir öneri

bademthecatt

Aminosol öneririm gerçekten güzel bir vitamin ve vitamin değerlerini yükseltiyor (test yaptırıldı onaylandı)cuma günü ***den 150mlini 35tlye aldım hasta bir kedi için linkini ekliyorum veterinerede danışıp kullanabilirsiniz ama kliniklerde daha pahalı internette daha uygun haberiniz olsun geçmiş olsun

https://m.***.com/canvit-aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu-150-ml-P219873089

bademthecatt

N 11 den aldım petlebi sansürlemiş djdlmsöfmc

didarkardes

Teşekkür ederiiim:)

didarkardes

Kedimin vitamin eksikliği var zaten bilmeden yorum yapmayınız:)

didarkardes

Ay kusura bakmayın yanlış anlamışım :))

nslhnpkr

benim önerim GimCat Malt Soft Extra 30 tl çok uygun fiyat ve kediler için iyi bir öneri

nslhnpkr

benim önerim GimCat Malt Soft Extra 30 tl çok uygun fiyat ve kediler için iyi bir öneri

nslhnpkr

benim önerim GimCat Malt Soft Extra 30 tl çok uygun fiyat ve kediler için iyi bir öneri