Acil Veteriner Kliniği Önerisi

Sevdaaltuntas

İyi Geceler Arkadaşlar
Kedim masrafın kronik idrar yollarında sistit problemi vardı düzelmişti ve buğün tekrardan başladı. İstanbul avrupa yakasında kedi üroloji konusunda gerçekten başarılı bir veteriner kliniği önerebilicek olan varmı? Kendi veterinerimiz sürekli aynı tedaviyi uyguluyor ve aradan belli bir süre geçtikten sonra tekrarlıyor bunun için gerçekten iyi bir klinik önerisi bekliyorum

6 CEVAP

sforselin

İsmi çok güzelmiş, fazlasıyla da anlamlı bxjbxjb

mrvargc

Avrupa yakasinda degil ama anadolu yakasinda fistikagaci tarafinda verart vet kliniginden cok memnunum. Eger dusunmek isterseniz bi bakabilirsiniz cok yardimciler her seye

Nurguloruc

Fatih Hayvan Hastanesinden cok memnunum en azından arayarak bilgi alın

Linsenpai

Avrupa yakasında bilmiyorum ama anadolu yakası kadıköyde hospivet var, gözüm kapalı güvenirim

nslhnpkr

kahramankazanda empati veterner hekimini gidiyorum çok memnunum

Sevdaaltuntas

Önerileriniz için hepinize teşekkür ediyorum