Kedim Mamayı Direk Yutuyor

suddeez

Arkadaşlar nd nin yavru kedi için olanını kullanıyorum taneleri küçük olduğu için direk yutuyor su ile yumuşatıp versem sıkıntı olur mu mamayla ilgili?

7 CEVAP

didarkardes

Isırarak yemesi daha iyi olur ama ısırmıyorsa sıcak suyla (1-2 yemek kaşığı) ıslatabilirsiniz bende öyle yapıyordum kedim yavruyken

cansuuranus

Bakterı uretebılır tavuklu mamalar . Mamayı cok fazla bekletmeden tuketmesı lazım

didarkardes

Evet tek severlik verilmesi lazım unutmuşum kusura bakmayın :)

didarkardes

Kaç aylık kediniz

suddeez

3 aylık

suddeez

Tskler

bbeyzvv

ıslatmayın eğer kusma vs olmuyorsa proplem olmaz ama içiniz rahat değilse yavaş yeme mama kabı alıp azar azar verin