Süt Tozu

cansuuranus

7 aylık kedım ıstahsız oldugu ıcın yemek konusunda benı cok zorluyor. Süt tozu alsam sırıngayla beslesem bı zararı olur mu ? Bagısıklıgıda dusuk oldugu ıcın ıyı gelcegını dusunuyorum . 7 aylık oldugu ıcın sorun olurmu ?

1 CEVAP

sforselin

Şırınga bence biraz tehlikeli bir alet. Ciğerine kaçırma ihtimaliniz var -ki ölümcül olabilecek bir durum. Sütü severse bi süre kullanabilirsiniz bence. (Gimcat'e mail attığımda büyük kedilerde sürekli kullanılmasını pek önermiyoruz gibi bi şeyler söylediler.) Bizim kız küçükken çok iyi gelmişti ona. Güzel toparlamıştı. Şimdi büyüdü ya içiremiyorum hanımefendiye.