Musluk Suyu

Esila46

Arkadaslar başlıkta da belirttiğim gibi kedim musluk suyu içiyor sıkıntı olur mu ? Biz hazır su içiyoruz ama Su kasesinden içmiyor musluktan çok seviyor içmeyi. Musluk suyu sıkıntı olur mu kireçli ya ondan

6 CEVAP

Erogluekiin

Bence sizin içtiğiniz suyu içmesi daha iyi. Eğer musluktan içmeyi seviyorsa bütçeniz yeterliyse su şelale modellerine bakabilirsiniz onu da sever diye düşünüyorum.

gulsundusmez

İzmir'in suyu aşırı kireçli ve asla tavsiye etmiyorum. Kedi bu inatlaşın gidip kabından içecek. Kötü bir huy edinmiş

Esila46

Zonguldaktayz buranın suyu ne kadar kireçli bilmiyorum.

Latahzen27

Benim kedimde musluk suyundan içiyor su kabından içmiyor ısrar etmesine rağmen artk izin vermiyorum yoksa alışır bırakmaz musluk suyunu

AsenaTuncay

Müsaade etmeyin bence içmesine. Suyu en önemli besin kaynağı. Kedimin her inat ettiği şeye izin versem ohooo başedilmez bunlarla.

sforselin

Zonguldak merkezde misiniz acaba?